Medistate

Fraksiyonel Lazerle Kırışıklık ve Sarkma Tedavileri

Fraksiyonel Lazerle Kırışıklık ve Sarkma Tedavileri

Yaşınız ilerledikçe derinizin üst tabakası incelir. Bu sürede cildimize rengini veren hücreler olan melanositlerin sayısı azalır, fakat boyutları büyür. Yaşlandıkça incelen deri, aynı zamanda şeffaflaşmaya da başlar ve hücreler yaşlılık lekeleri olarak karşımıza çıkar. Güneşin temas ettiği bölgelerde de çeşitli lekeler görülmeye başlar.

Ayrıca dokularda meydana gelen değişiklikler cildin sıkılığını ve esnekliğini kaybetmesine sebep olur. Azalan ve boyu uzayan kollejenler artık cildimizi gergin tutamaz.

Fraksiyonel Teknoloji

CO2 lazer ışınları ile derinin belli bölgelerinin buharlaşması sağlanarak derinin en üst tabakasını belli bir oranda soyar. Her fraksiyonel mikro nokta termal bir alan oluşturur. İyileşme sürecinde ise tedavi uygulanan bölgenin çevresindeki zarar görmemiş hücreler, bölgenin iyileşmesine yardımcı olur. Bu süreç, hücre yenilenmesini hızlandırır. Uygulamadan bir hafta sonra ise ciltte sıkılaşma ve genel görünümde düzelme fark edilir. Yeni bir cilt dokusu ve yep yeni taze kollejenler oluşmaya başlar.Lekeli alanlar yok olup yerine lekesiz daha taze,sağlıklı bir cilt oluşmaya başlar.

Sonuçlar

Sonuç olarak, daha pürüzsüz, sağlıklı ve daha genç bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Cildiniz, anında fark edebileceğiniz bir sıkılığa kavuşur. Güneş lekelerinizi azaltır, gözenekleri daraltır, dokuda yenilenme sağlayarak sivilce izlerini ve diğer cilt problemlerini tedavi eder. Tedaviyi takiben 6 ay içinde devam eden kollajen üretimi sayesinde ciltte ileri derecede iyileşme görülmektedir.

Kullanıldığı Bazı Alanlar

  • Kırışıklık ve Sarkma
  • Yaşlıklık ve güneş lekeleri
  • Yara izleri
  • Akne izleri
  • Vücut çatlakları

Hemşirelik Hizmetleri

Medistate’te Hemşire
olmanın Ayrıcalığını
Birlikte Yaşayalım.

Detaylı Bilgi

Hekim Kadrosu

Hastanemizin uzman
akademik kadrosu
üstün hizmet
kalitesiyle sizlerle...
detaylı bilgi
--