Medistate

Mezoterapi ve Lipoliz ile Zayıflama ve Sellülit Tedavileri

Mezoterapi  Velipoliz İle Zayıflama Ve Sellülit Tedavileri

Mezoterapi cildin belli derinliklerine çeşitli ürünlerin verilmesiyle bir çok kozmetik problemin azaltılmasına yardımcı olan bir uygulamadır.

Medikal estetik alanında ise yüz gençleştirme,lifting,sellülit , zayıflama ve saç dökülmesi gibi bir çok problemde kullanılmaktadır.

Bölgesel zayıflama alanında kullanılan mezoterapi dolaşımı artırıcı, sellülitlerin azaltılmasına yardımcı, özellikle de içerisinde cildin daha sağlıklı görünmesine yardımcı olan çeşitli vitamin ve minerallerinde olabildiği karışımların çok ince iğnelerle cilde verilmesi şeklinde bir uygulamadır.

Sellülit problemlerinde ise kan akımını ve lenfatik dolaşımı artırarak oluşan dirençli bağ dokusunun azaltılmasına yardımcı olur. Portakal kabuğu görüntüsünü oluşturan sert fibröz dokunun yumuşamasına yardımcı olarak, sellülit problemlerinin azaltılmasına yardımcı bir yöntemdir.

Yüz bölgesinde cildin yenilenmesinde ve sarkmaların toparlanmasında yardımcı olan mezoterapi, özellikle vitamin ve mineral karışımlı enjeksiyonlar ile ciltte daha sağlıklı bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Cildin ihtiyacı olan kollajenin yapılmasında etkili olan bu mineral ve vitaminlerin cilde enjeksiyonu ile cildin daha canlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Hemşirelik Hizmetleri

Medistate’te Hemşire
olmanın Ayrıcalığını
Birlikte Yaşayalım.

Detaylı Bilgi

Hekim Kadrosu

Hastanemizin uzman
akademik kadrosu
üstün hizmet
kalitesiyle sizlerle...
detaylı bilgi
--