Medistate

Ücret ve Sosyal Olanaklar

Ücret ve Sosyal Olanaklar

Ücret: Net ücret bazında ve aylık olarak ödenir. Kurumumuzda çalışanların ücretleri; yetkinlikleri, görev ve sorumlulukları,eğitim ve iş tecrübelerini esas alan ücret politikamız doğrultusunda belirlenmektedir.

Çalışma saatleri: Medistate Kavacık Hastanesi’nde mesai saatleri 08:30 – 18:00 arasındadır.Kurumumuz 365 gün 24 saat hizmet veren bir Hastane olmasından dolayı vardiyalı çalışma düzeni de bulunmaktadır.

Ulaşım: Kurum bünyesinde İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasına, Gebze’ye hizmet veren ücretsiz personel servis ağımız vardır.

Yemek: Çalışanlarımıza öğle yemeği servisi, vardiyalı çalışanlarımız için akşam yemeği ve sabah kahvaltısı verilmektedir.

Medistate Kavacık Hastanesi Aile Sağlık İndirimi: Tüm çalışanlarımız ve birinci derece yakınları hastanemiz sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanabilmektedir.

Lojman: Görev yapacağı şehirde ikamet olanağı bulunmayan hemşirelerimiz ve sağlık personelimiz için hastanemizle aynı ilçede yer alan erkek ve bayan lojmanımız bulunmaktadır.

İşyeri Hekimi: Sadece çalışanlarımızın rahatsızlıklarında müdahalede bulunan ve hastalıklarının tedavisinden sorumlu işyeri hekimimiz bulunmaktadır.

Hemşirelik Hizmetleri

Medistate’te Hemşire
olmanın Ayrıcalığını
Birlikte Yaşayalım.

Detaylı Bilgi

Hekim Kadrosu

Hastanemizin uzman
akademik kadrosu
üstün hizmet
kalitesiyle sizlerle...
detaylı bilgi
--