Medistate

Yazılı Basın

İçerik
Türkiye'nin İlk Yeşil Hastanesi

Yayın
Hastane Yaşam

Yayın Tarihi
01.03.2011


İstanbul' un en önemli merkezlerinden biri olan Kavacık' ta 1 Şubat itibari ile açılan MedistateKavacık Hastanesi, SGK" lı hastalara da hizmet vermeye başladı.

MedistateKavacık Hastanesi 7 Şubat tarihinden itibaren SGK ile de sözleşme imzalayarak, tüm branşlarda SGK (Emekli Sandığı, SSK ve Devlet memuru) mensuplarına hizmet sunmaya başladı.

MedistateKavacık Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mustafa Tekkesin, SGK anlaşmaları ile ilgili yaptığı açıklamada "Sadece İstanbul' a değil, Türkiye' ye "Sağlıkta özen ve güven" politikamızla hizmet vermeyi kendimize borç bildik. Bu sebeple tüm halkımıza hizmetlerimizi , anlaşmalarımızı geciktirmeden sunuyor olacağız. "dedi. Bütüncül kalite anlayışı içerisinde en son tedavi yöntemlerini, uzman kadro ile bütünleştiren MedistateKavacık Hastanesi, çevre sağlığına uyumlu yapısı, pozitif bilimlerin yanında alternatif tıp ile yaptığı tedavilerle, sağlık hizmetlerine "farklı bir bakış açısı getiriyor. Geniş kitlelere ulaşarak örnek ve bütünleşmiş bir hastane niteliği taşıyan MedistateKavacık Hastanesi, Türkiye' de bir ilk olan 'Yeşil Hastane' özelliği ile çevre dostu hastane özelliği de taşıyor. Kullandığı malzemelerle doğaya hiçbir şekilde zarar vermeyen ve yandığında zehirli madde yaymayan yeşil malzemeler kullanılan hastanede, toplum sağlığının yanı sıra çevre sağlığına da büyük önem veriliyor.

Hemşirelik Hizmetleri

Medistate’te Hemşire
olmanın Ayrıcalığını
Birlikte Yaşayalım.

Detaylı Bilgi

Hekim Kadrosu

Hastanemizin uzman
akademik kadrosu
üstün hizmet
kalitesiyle sizlerle...
detaylı bilgi
--