Nursing Services

Medistate Kavacık Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Direktöründen;

Medistate Kavacık Hastanesinde Hemşirelik Hizmetleri Direktörlüğü, uluslararası standartlarda, hasta güvenliğini, hemşirelerinin eğitim ve gelişimini ön planda tutarak hemşirelik hizmetini sunmak üzere şekillendirilmiştir. Direktörlük olarak ekip çalışmasının önemine inanıyoruz ve bu doğrultuda diğer disiplinler ile sıkı iş birliği içinde çalışıyoruz. Bu işbirliği içine hasta ve ailesi de dahil edilerek en iyi ve güvenli hemşirelik bakımını sunmak ana hedeflerimizden biridir.

Medistate’ te hemşire olmak; yaratıcılığımızı, hayat boyu edineceğimiz bilgi ve deneyimlerimizi kullanabileceğimiz, bizleri sürekli geliştiren ve sonu olmayan bir gelişim yolculuğudur.

Medistate’ te aile, toplum ve bireye bütüncül bir yaklaşım sunmada temel oluşturan inanç ve ilkeler doğrultusunda hizmet vererek; araştırmacı, eğitimci, uygulayıcı, yönetici ve lider hemşire kadromuzla en iyi hemşirelik hizmetini sunuyoruz. Her geçen gün ailemizi daha ileriye götürmek için ekibimizle birlikte sürekli çalışıyoruz.

Hasta odaklı, iç ve dış müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmayı amaçlayan, hemşirelik süreçlerinin standardizasyonunu sağlayan uluslararası kalite standartlarını Hemşirelik Hizmetlerimizin temel taşları olarak kabul ediyoruz ve uyguluyoruz.

Medistate’ te hemşirelik hizmetleri yönetimi direktörlük olarak temsil edilmektedir. Hemşirelik Hizmetleri Direktörü, hemşirelik personelinin seçimine, bütçenin planlanmasına ve anahtar noktalarda karar verme süreçlerine diğer yöneticilerle birlikte katılır.

Tüm uygulamalarımızda, uluslararası standartlar doğrultusunda güvenli ve yüksek kalitede hizmet sunarak hemşirelik ve ebelikte bilim ve sanatı birleştiriyoruz.

+90 216 444 44 13 Customer Representative
E-Newsletter Member Follow current news
Contact Form Any opinions and suggestions
Successful
Successfully completed.
Warning
There was a warning.
Error
An error was encountered.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; vel ante a orci tempus eleifend ut.