Hızlı Randevu

Medistate Kavacık Hastanesi hizmetleri ve duyurularından haberdar olmak için kişisel bilgilerimin kullanılmasına ve benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji)

Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi (nöroşirurji)  Bölümü’nde, beyin, omurga ve omurilik ve periferik sinir hastalıklarının tanı ve tedavi hizmetleri nöroşirurji uzmanlarınca sunulmaktadır. Kadrolu tam zamanlı beyin cerrahı uzmanı olan bölümümde ayrıca konsül tan hekim çağırma imkanı mevcuttur.

Beyin omurga ve omurilik tümörleri, Beyin kanmaları ve beyin damar hastalıkları cerrahisi, epilepsi cerrahisi, omurga ve omurilik cerrahisi), pediatrik (çocuk) nöroşirurji, stereo taktik ve fonksiyonel nöroşirurji, periferik sinir cerrahisi, kafa ve omurga travma konularında tüm ameliyatlar yapılabilmektedir.

Medistate Kavacık Hastanesi Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Bölümü, ileri teknolojiye sahip görüntüleme merkezi tarafından desteklenerek hastalarına en doğru tanı ve tedavi uygulamalarını sağlamaktadır. Ameliyathane ve anestezi imkânları ileri seviyededir. 14 yataklı genel yoğun bakım ünitesinde beyin cerrahisi hastaları takip edilebilmektedir.

Nöroşirurji ameliyatlarının tamamı mikroskop altında yapılmaktadır. Endoskop imkânımız mevcuttur.. Ayrıca nöromonitörizasyon  ve ve noronavigasyon imkânları mevcuttur. Ameliyathanede radyolojik görüntüleme imkânı vardır.

Bölüm Doktorları

prof-dr-soner-sahin-01

Prof. Dr. Soner Şahin

Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji)

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
Prof.-Dr.-Murat-İmer

Prof. Dr. Murat İmer (Konsültan Hekim)

Beyin ve Sinir Cerrahisi

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
alparslan-aşır2

Op. Dr. Alparslan Aşır

Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji)

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
444 44 13 Müşteri Temsilcisi
E-Bülten Üyeliği Güncel haberleri takip et
Sizi Dinliyoruz Her türlü görüş ve öneriniz
Başarılı
Başarıyla tamamlandı.
Uyarı
Bir uyarı ile karşılaşıldı.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; vel ante a orci tempus eleifend ut.