Hızlı Randevu

Medistate Kavacık Hastanesi hizmetleri ve duyurularından haberdar olmak için kişisel bilgilerimin kullanılmasına ve benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Medistate Kavacık Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü; deneyimli ve güler yüzlü ekibiyle en değerli varlıklarınız olan çocuklarınıza uluslararası standartlarda, güvenilir bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği’nde, 0- 16 yaş arası çocukların düzenli sağlık kontrolleri, aşıları, hastalık hallerinde muayeneleri, alanlarında kontrol sahibi olan sağlık uzmanları tarafından yapılmaktadır.

Yeni doğan bebeklerin ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilen birimleri ile üstün bir sağlık hizmeti sunan Medistate Kavacık Hastanesi, çocuk hasta muayenesi ile tetkik ve yatış işlemlerini 7 gün 24 saat karşılamaktadır.

Medistate Kavacık Hastanesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Uzmanları; Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Gastroenteroloji ve Yeni doğan Yoğun Bakım Ünitesi gibi konularda destek vererek siz ailelere en kaliteli ve en doğru hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi’ndeprematüre doğumlar, yenidoğan solunum sıkıntısı, düşük doğum ağırlıklı bebekler tedavi ve takip edilmektedir.

Çocuk Hematolojisi'nde çocukluk çağı anemileri, nötropenileri, trombositopeni, trombositoz, kanama eğilimi, tromboz, hemoglobinopati ve çocukluk çağı lösemileri gibi hastalıkların tanı ve tedavisi yapılmaktadır. 

Çocuk Kardiolojisi’nde doğuştan var olan kalp hastalıkları veya sonradan oluşan kardiolojik sorunlarda çocuk kardioloji uzmanı tarafından muayene, ekg, holter, EKO, yapılmaktadır.

Çocuk Nörolojisi’nde epilepsi, havale, çocuk gelişimindeki gerilikler, hareket bozuklukları, kas hastalıkları, doğuştan veya sonradan oluşan beyin omurilik kas hastalıklarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Uyku- Uyanıklık EEG,MRI,BBT tetkikleri gerçekleştirilmektedir.

Çocuk Gastroenteroloji’nde uzamış ishal, uzamış kabızlık,uzamış kusma, karın ağrısı, karaciğer hastalıkları, gelişim gerilikleri, yemek borusu –mide-barsak hastalıklarının tanı ve tedavisine yönelik tüm tetkikler, endoskopik girişimler uygulanmaktadır.

Bölüm Doktorları

betül tavil

Prof. Dr. Betül Tavil

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi, Kemik İliği Transplantasyon Ünitesi

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
Prof.-Dr.-Hüseyin-GÜVENÇ

Prof. Dr. Hüseyin Güvenç

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
Uzm.-Dr.-Okan-YAPAR

Uzm. Dr. Okan Yapar

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
Uzm.-Dr.-Hamdiye-Neşe-Sarıca

Uzm. Dr. Hamdiye Neşe Sarıca

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
Uzm.-Dr.-Ahu-ÖZŞEN-1

Uzm. Dr. Ahu Özşen

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
yunus emre mercan2

Uzm. Dr. Yunus Emre Mercan

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL

Videolar

444 44 13 Müşteri Temsilcisi
E-Bülten Üyeliği Güncel haberleri takip et
Sizi Dinliyoruz Her türlü görüş ve öneriniz
Başarılı
Başarıyla tamamlandı.
Uyarı
Bir uyarı ile karşılaşıldı.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; vel ante a orci tempus eleifend ut.