Dermatoloji

Vücudumuzun en değerli katmanı, sağlığın ve güzelliğin ise dışa vurumu olan cildin genel kontrollerinin üstün bir ekip ve modern teknolojik yöntemlerle gerçekleştirilmesi çok önemlidir.

Medistate Kavacık Hastanesi Dermatoloji Kliniği, alanında profesyonel doktorları ile deri, saç, tırnak ve genital deri hastalıklarının tanı- tedavisi konusunda, modern teknolojik yöntemlerle hizmet vermektedir. Son yıllarda oldukça önem kazanan medikal estetik konularında da hizmet veren Dermatoloji Kliniği, medikal gelişmeleri yakından takip ederek uluslararası bir ‘’estetik’’ anlayışıyla farkını ön plana çıkarmaktadır.

Bölüm Doktorları

ercanerel

Uzm. Dr. Ercan Erel

Dermatoloji

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
fatma yazar

Uzm. Dr. Fatma Yazar

Dermatoloji

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
444 44 13 Müşteri Temsilcisi
E-Bülten Üyeliği Güncel haberleri takip et
Sizi Dinliyoruz Her türlü görüş ve öneriniz
Başarılı
Başarıyla tamamlandı.
Uyarı
Bir uyarı ile karşılaşıldı.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; vel ante a orci tempus eleifend ut.