Dermato-Onkoloji

Deri kanserleri ve deri yaşlanmasında güneş ışınlarının önemi anlaşıldıktan sonra güneşlenmenin yaşam için sağlıklı ve faydalı olduğuna inanıyorduk. Güneşin bizimle dost olmadığını anladıktan sonra güneşten korunmak çok önemli ve güncel konu haline gelmiştir. Yılda 1 kez deri kanser taraması yaptırılması riskli benlerin çıkarılması gerekir. Eğer vücudunuzda benlerde değişiklik fark ediliyorsa, renk çap büyüklük kanama değişikleri oluyorsa dermatoskop ile kanser taramasına başvurun.

BİLGİSYARLI DERMATOSKOPİK TARAMA Benler için Dijital Dermatoskopi ve arşivleme sistemi ile vücut ben haritalandırılması, benlerin değerlendirilmesi ve takipleri yapılmaktadır.

Ben ve pigmente lezyonların tanı-takip ve tedavisi, vücuttaki tüm benler ve diğer pigmente (kahverengi-siyah) lezyonları büyüterek detaylı incelenmesini sağlayan dermatoskopik muayene ile pigmente lezyonların tanı, ayırıcı tanısı ve tedavisi kliniğimizde yapılabilmektedir.

Bölüm Doktorları

ercanerel

Uzm. Dr. Ercan Erel

Dermatoloji

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
fatma yazar

Uzm. Dr. Fatma Yazar

Dermatoloji

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
444 44 13 Müşteri Temsilcisi
E-Bülten Üyeliği Güncel haberleri takip et
Sizi Dinliyoruz Her türlü görüş ve öneriniz
Başarılı
Başarıyla tamamlandı.
Uyarı
Bir uyarı ile karşılaşıldı.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; vel ante a orci tempus eleifend ut.