Lazerle Kılcal Varis Tedavileri

Günümüzde bir çok kişinin yüz veya vücut bölgesinde çeşitli nedenlerle oluşmuş kılcal varisler ilerleyen zamanlarda meydana getirebileceği  sağlık  problemleri nedeniyle  ve de kozmetik olarak yarattıkları kötü görüntü nedeniyle tedavi edilmesi gerekmektedir.

Genelde oluşum nedeni olarak, yüz bölgesinde genetik yatkınlık ön planda olmakla birlikte güneşe aşırı maruz kalma problemin artma nedenidir.Yüz bölgesinde özellikle de burun üzerinde oluşan bu kılcal varisler büyüyerek burunda kozmetik açıdan ciddi görüntü bozukluklarına sebep olur.

Vücutta ise genelde hamilelik döneminde başlayan ve sonrasında artma eğilimi gösteren  bu varisler ilerde ayakta ağrı ve şişliklere neden olmaktadır. Diğer bir neden ise artan sellülit ve bölgesel yağlanmadır.

Bu varisler lazerle yada skleroterapi adı verilen tedavi sistemi ile tedavi edilebilmekte, artış ve genişleme hızı yavaşlatılabilmektedir.

Bölüm Doktorları

ercanerel

Uzm. Dr. Ercan Erel

Dermatoloji

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
fatma yazar

Uzm. Dr. Fatma Yazar

Dermatoloji

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
444 44 13 Müşteri Temsilcisi
E-Bülten Üyeliği Güncel haberleri takip et
Sizi Dinliyoruz Her türlü görüş ve öneriniz
Başarılı
Başarıyla tamamlandı.
Uyarı
Bir uyarı ile karşılaşıldı.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; vel ante a orci tempus eleifend ut.