Hızlı Randevu

Medistate Kavacık Hastanesi hizmetleri ve duyurularından haberdar olmak için kişisel bilgilerimin kullanılmasına ve benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

Enfeksiyon Hastalıkları

Enfeksiyon Hastalıkları Bölümü’nde; bakteri, virüs, mantar ve parazitler gibi mikroorganizmaların neden olduğu hastalıkların tanı ve tedavisi multidisipliner bir anlayışla yapılmaktadır.

Medistate Kavacık Hastanesi hastalıkları irdeleyen enfeksiyon hastalıkları, ayaktan ve yatarak hasta takibi, hastane infeksiyonları kontrolü, seyahat hastalıkları ve erişkin aşılama gibi konularda, uzman bir ekip ile hizmet vermektedir.

Bölüm Doktorları

macahit_yeni

Doç. Dr. Mücahit Yemişen

Enfeksiyon Hastalıkları

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
444 44 13 Müşteri Temsilcisi
E-Bülten Üyeliği Güncel haberleri takip et
Sizi Dinliyoruz Her türlü görüş ve öneriniz
Başarılı
Başarıyla tamamlandı.
Uyarı
Bir uyarı ile karşılaşıldı.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; vel ante a orci tempus eleifend ut.