Hızlı Randevu

Medistate Kavacık Hastanesi hizmetleri ve duyurularından haberdar olmak için kişisel bilgilerimin kullanılmasına ve benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

Göz Hastalıkları

Medistate Kavacık Hastanesi Göz Hastalıkları Bölümü, en ileri teknoloji ile donatılmış olup dünya standartlarında etkin, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Teşhis ve Tedavi Alanları: Katarakt cerrahisi (fakoemülsifikasyon yöntemi ile), retina ve makula (sarı nokta) hastalıkları tanı ve tedavisi, diyabetik retinopati tanı ve tedavisi, prematüre retinopatisi (ROP) tanı- takip ve tedavisi, göz tansiyonu (glokom) tanı- takip ve tedavisi, şaşılık tanı ve tedavisi, kontakt lens uygulama, üveit tanı ve tedavisi, oküloplasti, gözyaşı sistemi hastalıkları, okuler travma (Göz ve çevre dokuların travmalarında fonksiyonel ve kozmetik hasarların giderilmesi).

Bölüm Doktorları

cem-mes

Prof. Dr. Cem Mesçi

Göz Hastalıkları

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
nihalbalcı

Op. Dr. Nihal Balcıoğlu

Göz Hastalıkları

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
ali-ofluoglu

Op. Dr. Ali Ofluoğlu (Konsültan Hekim)

Göz Hastalıkları

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL

Videolar

444 44 13 Müşteri Temsilcisi
E-Bülten Üyeliği Güncel haberleri takip et
Sizi Dinliyoruz Her türlü görüş ve öneriniz
Başarılı
Başarıyla tamamlandı.
Uyarı
Bir uyarı ile karşılaşıldı.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; vel ante a orci tempus eleifend ut.