Hızlı Randevu

Medistate Kavacık Hastanesi hizmetleri ve duyurularından haberdar olmak için kişisel bilgilerimin kullanılmasına ve benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

İç Hastalıkları

Sağlık kuruluşlarına başvuran hastaların çoğunluğunun sorunu, İç Hastalıkları ile ilgilidir. İç Hastalıklarının hizmet yelpazesi çok geniş olup hipertansiyon, hiperkolesterolemi, üst ve alt solunum yolu hastalıkları, mide – bağırsak sistemi hastalıkları, karaciğer hastalıkları, böbrek hastalıkları, tiroid hastalıkları ve diğer endokrin hastalıklar, şeker hastalığı, insülin direnci, şişmanlık (obezite), romatizmal hastalıklar, kan hastalıkları gibi kronik hastalıkları ağırlıklı olarak kapsamaktadır.

Bölüm Doktorları

mehmet_akif_buyukbese

Prof. Dr. Mehmet Akif Büyükbeşe

İç Hastalıkları ve Diyabet

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
Uzm.-Dr.-Hüseyin-YAŞAR-1

Uzm. Dr. Hüseyin Yaşar

İç Hastalıkları

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
uzm.-dr.-aysun-ertaş

Uzm. Dr. Aysun Ertaş

İç Hastalıkları

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL

Videolar

444 44 13 Müşteri Temsilcisi
E-Bülten Üyeliği Güncel haberleri takip et
Sizi Dinliyoruz Her türlü görüş ve öneriniz
Başarılı
Başarıyla tamamlandı.
Uyarı
Bir uyarı ile karşılaşıldı.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; vel ante a orci tempus eleifend ut.