Kadın Hastalıkları ve Doğum

Medistate Kavacık Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü, ileri teknolojiye sahip alt yapısı ile her türlü kadın hastalığının tanı ve tedavisi ile doğum öncesi ve sonrası bebek ve annenin sağlığı ile ilgili tüm konularda hizmet vermektedir.

Normal ve riskli gebelik takibi, genel jinekoloji, jinekolojik endoskopi, infertilite, ürojinekoloji ve menopoz alanlarında hizmet veren Medistate Kavacık Hastanesi, hastalarının sağlık gereksinimlerini profesyonel sağlık ekibiyle karşılamaktadır.

Kanser hiç kuşkusuz çağımızın en büyük sağlık sorunudur. Erken tanı ve tedavinin kadın hastalıklarında da önemli olduğunun bilinciyle hizmet veren Medistate Kavacık Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde kanser araştırmalarında kullanılan önemli ağrısız tanı aracı olan smear, kolposkopi ve ultrasonografi işlemleri uygulanmakta ve tespit edilen hastalıkların kesin tedavisi yapılmaktadır.

Kadın hastalıklarının ve infertilitenin tespit ve tadavisinde laporoskopi ve histereskopi cerrahi yöntemleri de ileri teknoloji kullanılarak klinikte uygulanmaktadır. Belirtilen cerrahi yöntemlerin en önemli avantajları , açık ameliyatlarda oluşan enfeksiyon riskinin en aza indirilmesi, çok kısa sürede iyileşme sağlanması, işlem sırasında sadece küçük bir kesi olduğundan çok daha az ağrı olması ve işlem sonrasında iz kalmamasıdır.

Aynı zamanda Kadın Hastalıları ve Doğum Kliniği'nde her türlü kadın hastalığının tanı ve tedavisi ile normal ve riskli gebelik takibi, ağrısız doğum, doğum öncesi ve sonrası anne-bebek sağlığı, ürojinekoloji ve menopoz alanlarında da hastaların sağlık gereksinimleri dalında uzman sağlık ekibi ile karşılanmaktadır.

Bölüm Doktorları

Prof.-Dr.-Semih-TUĞRUL

Prof. Dr. Ahmet Semih Tuğrul

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Yüksek Riskli Gebelik ve Perinatoloji

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
sadiyeeren

Op. Dr. Y. Sadiye Eren

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahi

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
sultankavrut

Op. Dr. Sultan Kavrut

Kadın Hastalıkları ve Doğum

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
tugba-gurbuz2-01

Op. Dr. Tuğba Gürbüz

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Cinsel Terapist

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
Meral-YAVUZ-5110

Op. Dr. Meral Yavuz

Kadın Hastalıkları ve Doğum

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
kenansofuoglu

Op. Dr. Kenan Sofuoğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kadın Doğum ve Üreme Sağlığı/ Tüp Bebek

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
Prof.-Dr.-Oya-GÖKMEN

Prof. Dr. Oya Gökmen

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kadın Doğum ve Üreme Sağlığı/ Tüp Bebek

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL

Videolar

444 44 13 Müşteri Temsilcisi
E-Bülten Üyeliği Güncel haberleri takip et
Sizi Dinliyoruz Her türlü görüş ve öneriniz
Başarılı
Başarıyla tamamlandı.
Uyarı
Bir uyarı ile karşılaşıldı.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; vel ante a orci tempus eleifend ut.