Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları

Medistate Kavacık Hastanesi, kulak burun boğaz ve baş- boyun bölgesi hastalıklarının tanı ve tedavisi, poliklinik ve ameliyathanelerde bulunan ileri teknolojik ekipman ve görüntüleme sistemleri eşliğinde, uzman bir ekiple endoskopik ve mikroskobik cihazlarla yapılmaktadır.

Medistate Kavacık Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Bölümü’nde burun estetiği (Rinoplasti), kepçe kulak deformitesi düzeltilmesi, kulak kanalında bulunan tıkaç (buşon), enfeksiyon, akıntı, egzema vb. hastalıklar, kulak zarı delik onarımı (timpanoplasti), kireçlenme (otoskleroz) cerrahisi, orta kulak iltihabı, orta kulakta sıvı birikmesi (efüzyonlu otitis media) tedavisi, kulağa tüp uygulaması, işitme kayıpları, kulak çınlaması (tinnitus) vb. hastalıkların değerlendirilmesi yapılmakta, kafa tabanı cerrahisi, burun ve sinüs hastalıkları, baş- boyun hastalıkları, baş- boyun şişlikleri ileri tanı ve cerrahisi uygulanmaktadır.

Bölüm Doktorları

Prof.-Dr.-Rauf-TAHAMİLER

Prof. Dr. Rauf Tahamiler

Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
mehmeteken

Prof. Dr. Mehmet Eken

Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
muhammet tekin 1

Prof. Dr. Muhammet Tekin

Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL

Videolar

444 44 13 Müşteri Temsilcisi
E-Bülten Üyeliği Güncel haberleri takip et
Sizi Dinliyoruz Her türlü görüş ve öneriniz
Başarılı
Başarıyla tamamlandı.
Uyarı
Bir uyarı ile karşılaşıldı.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; vel ante a orci tempus eleifend ut.