Hızlı Randevu

Medistate Kavacık Hastanesi hizmetleri ve duyurularından haberdar olmak için kişisel bilgilerimin kullanılmasına ve benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

Onkolojik Cerrahi

Cerrahi Onkoloji bölümümüzde; kanser cerrahisi alanında radikal ameliyatlar ve kanser tedavisinde önemli yer teşkil eden minimal invaziv cerrahi işlemler için hizmet veriyoruz. Kanserin cerrahi yoldan tedavi edilmesinde de multidisipliner bir tedavi yaklaşımını benimsiyoruz. Bu doğrultuda kanser hastaları için yapılan multidisipliner hasta değerlendirmesi toplantıları ile de kullanacağımız tedavilere yönelik tartışmalar yaparak hastalara özgü tedavi planları belirliyoruz.

Genel Cerrahi Bölümü ’nde; tiroit bezi hastalıkları (guatr, hipertiroidi), meme kanseri ve memenin iyi huylu hastalıkları, yemek borusu kanseri ve iyi huylu hastalıkları, mide kanseri, kolon - rektum tümörleri, anorektal tümörler, karaciğerin iyi ve kötü huylu tümörleri, kistleri, safra kesesi ve yolları tümörleri, pankreas kist ve tümörleri, akut ve kronik pankreatitlerin cerrahisi gerçekleştirilebilmektedir.

Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü içinde ortopedik kanserlerle ilgilenen Ortopedik Onkoloji bölümünde; tüm kemik, kas ve yumuşak dokular başta olmak üzere ekstremitelerin her türlü tümörlerinin tıbbi ve cerrahi tedavisi yapılabilmektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümleri içinde kadın kanserleriyle ilgilenen Jinekolojik Onkoloji Ünitesi’nde; rahim ağzı kanserleri, yumurtalık kanserleri, vulva-vajen kanserleri ile trofoblastik tümörlerin tedavisine yönelik olarak laparoskopik işlemler gerçekleştirilmektedir.

Kulak Burun Boğaz (KBB) Hastalıkları Bölümü bünyesinde; tiroit dışı baş ve boyun bölgesi selim ve habis tümörlerinin cerrahi yoldan tedavisi yapılabilmektedir.

Beyin cerrahisi onkolojisi (nöroşirürjik onkoloji ) bölümü altında; beyin ve omurilik tümörleri, beyin sapı tümörlerinin cerrahi yoldan tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Ürolojik kanser hastalıklarının tedavisinde de multidisipliner yaklaşım önem taşımaktadır. Böbrek ve testis kanserinin yanı sıra diğer ürolojik onkoloji ameliyatları bu konuda deneyimli uzman üroloji cerrahi ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bölüm Doktorları

Prof.-Dr.-Adil-BAYKAN

Prof. Dr. Adil Baykan

Genel Cerrahi, Kolorektal Cerrahi, Cerrahi Onkolojisi

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL

Videolar

444 44 13 Müşteri Temsilcisi
E-Bülten Üyeliği Güncel haberleri takip et
Sizi Dinliyoruz Her türlü görüş ve öneriniz
Başarılı
Başarıyla tamamlandı.
Uyarı
Bir uyarı ile karşılaşıldı.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; vel ante a orci tempus eleifend ut.