Hızlı Randevu

Medistate Kavacık Hastanesi hizmetleri ve duyurularından haberdar olmak için kişisel bilgilerimin kullanılmasına ve benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

Ortopedi ve Travmatoloji

Medistate Kavacık Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü kas-iskelet sistemi ile ilgili tüm hastalıkların tanı ve tedavisini uzman hekimler eşliğinde multidisipliner bir yaklaşımla sunmaktadır.

Özel dalları ile de hizmet veren Ortopedi ve Travmatoloji bölümü her türlü ameliyathane koşullarına ve teknolojik imkanlara sahiptir.

Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği’ nde verilen başlıca hizmetler şunlardır; Ortopedik Travma Cerrahisi, Spor Travmatolojisi, Protez Cerrahisi, Ortopedik Onkoloji, Çocuk ortopedi ve Travmatolojisi, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi, Boy Uzatma ve Bacak Eşitsizlikleri, Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisi, Artroskopik Cerrahi, Omuz Cerrahisi, Omurga Cerrahisi, Kalça Eklemi.

Bölüm Doktorları

mustafa-tekkesin

Op. Dr. Mustafa Tekkeşin

Ortopedi ve Travmatoloji

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
Prof.-Dr.-Osman-Uğur-ÇALPUR-1

Prof. Dr. Osman Uğur Çalpur

Ortopedi ve Travmatoloji

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
tevfikbalıkcı

Op. Dr. Tevfik Balıkçı

Ortopedi ve Travmatoloji

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL

Videolar

444 44 13 Müşteri Temsilcisi
E-Bülten Üyeliği Güncel haberleri takip et
Sizi Dinliyoruz Her türlü görüş ve öneriniz
Başarılı
Başarıyla tamamlandı.
Uyarı
Bir uyarı ile karşılaşıldı.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; vel ante a orci tempus eleifend ut.