Hızlı Randevu

Medistate Kavacık Hastanesi hizmetleri ve duyurularından haberdar olmak için kişisel bilgilerimin kullanılmasına ve benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

Üroloji

Modern tıp teknolojileriyle donatılmış olan Medistate Kavacık Hastanesi Üroloji Kliniği’nde; böbrek, üreter, mesane, prostat hastalıkları, testis ve penis hastalıkları, çocukluk çağı ürolojik hastalıkları, kadınlarda üriner sistem hastalıkları, erkek cinsel fonksiyon bozuklukları, erkek kısırlığı gibi hastalıkların tanısı, medikal ve cerrahi tedavisi yapılmaktadır.

İyi Huylu Prostat Büyümelerinde TUR-P, Plazmakinetik ile TUR, Greenlight PVP gibi lazer uygulamaları  gerçekleştirilmektedir.

Medistate Kavacık Hastanesi Üroloji Kliniği prostat kanseri vakalarında HIFU yöntemi uygulanan nadir merkezlerden biridir.

Böbrek ve üreter taşlarında rigid ve flexible üreteroskopi yöntemleri uygulanarak operasyonlar endoskopik olarak yapılabilmektedir. Böbrek taşlarında ayrıca Perkütan Nefrolitotomi operasyonu gerçekleştirilmektedir.

Mikroskop kullanılarak yapılan mikrocerrahi varikoselektomi ile operayon sahası 8-10 kata kadar büyütülerek testiküler arter korunabilmekte, nüks ve hidrosel gelişme sıklığı azaltılmaktadır. Böylelikle operasyonun başarı şansı artmaktadır.

Bölüm Doktorları

ihsan-karaman-2

Prof. Dr. M. İhsan Karaman

Üroloji - Üroloji Kliniği Direktörü

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
doç. dr. orhan koca2

Doç. Dr. Orhan Koca

Üroloji

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL
rasimguzel

Op. Dr. Rasim Güzel

Üroloji

DETAYLI BİLGİ RANDEVU AL

Videolar

444 44 13 Müşteri Temsilcisi
E-Bülten Üyeliği Güncel haberleri takip et
Sizi Dinliyoruz Her türlü görüş ve öneriniz
Başarılı
Başarıyla tamamlandı.
Uyarı
Bir uyarı ile karşılaşıldı.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; vel ante a orci tempus eleifend ut.