Dünya'nın gözü Medistate Kavacık Hastanesi'nde...

Medistate Kavacık Hastanesi Uluslararası Ürolitiyazis Kongresi ameliyatlarına ev sahipliği yaptı.

Alanında ünlü üroloji uzmanlarının katılımıyla gerçekleşen Uluslararası Ürolitiyazis Kongresi olarak da bilinen bu toplantı, taş hastalığı için geliştirilen tedavilerin, yeni yöntemlerin ve araştırmaların tartışıldığı ve teşvik edildiği bir organizasyon olması nedeniyle dikkat çekmektedir. Taş hastalıklarının patofizyolojisinde, tanı, metabolik değerlendirme, tıbbi ve cerrahi tedavideki bilimsel gelişmeler ve klinik uygulamalar, açılış konuşmaları, yarı canlı video sunumları, yuvarlak masa tartışmaları ve sözlü / sunum oturumları üroloji kongresinde yer almaktadır.

Hastanemizde canlı olarak yayınlanan ameliyat görüntüleri kongre merkezine aktarılmakta, katılımcılar ameliyatları canlı olarak izleyebilmektedir.

444 44 13 Müşteri Temsilcisi
E-Bülten Üyeliği Güncel haberleri takip et
Sizi Dinliyoruz Her türlü görüş ve öneriniz
Başarılı
Başarıyla tamamlandı.
Uyarı
Bir uyarı ile karşılaşıldı.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; vel ante a orci tempus eleifend ut.