Kariyer Yönetimi

Hemşirelik Süreci ve Bakım Planı Kullanımı

Hemşirelik süreci; hemşirelik bakımını hastaya özgü planlama, uygulama ve değerlendirme şeklidir. Hemşirelik süreci, bireyin değerlendirilmesiyle başlar. Bireyin var olan ya da olası, farkında olduğu ya da olmadığı sağlık problemlerinin çözümünde kullanılan basamaklar dizisidir. Hasta bakımında hemşirelik süreci kullanımının; kapsamlı bakım verme, bakımın sürekliliğini sağlama, sağlık profesyonelleri arasında iletişim sağlama gibi birçok yararı vardır. Hastanemizde hemşirelik süreci ve bakım planı multidisipliner bir şekilde uygulanır.

Hasta ve Ailesinin Eğitimi

Hasta ve ailesinin eğitimi hemşirenin temel işlevlerinden biridir. Yapılan eğitimin amacı, bireyin içinde bulunduğu sağlık düzeyini bir üst basamağa taşımak ve doğru sağlık davranışlarının gelişmesini sağlamaktır.

Medistate hastanesi ve Hemşirelik Hizmetleri Direktörlüğümüz, son yıllarda hızla değişen sağlık sektörünün önemli bir üyesi olan Hemşirelik mesleğinin “Bağımsız” bir meslek grubu olarak artan önemine hemşirelik kariyer yönetiminde büyük önem vermektedir.

Hemşirelerimizin bireysel çabaları desteklenmekte ve organizasyonel plan bu doğrultuda yapılmaktadır.

Hemşirelerimiz ekipler içinde uygulayıcı, eğitici, yönetici ve araştırıcı roller üstlenerek gelişimlerini sürdürmektedir.

Hemşirelik hizmetleri direktörlüğü hemşirelerimize, ihtiyaç duydukları eğitimleri almaları yönünde gerekli desteği vermekte ve çalışma planlarını bu yönde organize etmektedir.

Özel bir belge ve yetkinlik gerekmediği sürece üst pozisyonların Medistate hemşirelerince doldurulmasına öncelik verilmektedir. Kurum içi atamalar ilk olarak hemşirelerimize duyurulmakta ve çalışanlarımıza başvuru hakkı tanınmaktadır.

KARİYER FIRSATLARI

Medistate ailesine katılmak için özgeçmişinizle birlikte direkt başvuru yapabileceğiniz gibi www.medistate.com.tr adresinden iş başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

ÇALIŞAN HEMŞİRELERİMİZE SUNDUĞUMUZ KARİYER FIRSATLARI

-Kurum içi üst rütbe atamaları
-Kurum içi farklı pozisyon fırsatları
-Hizmet içi eğitimler ve kurum dışı eğitim desteği
-Eğitim hayatına devam eden hemşirelerimiz için çalışma listelerinin okul programlarına göre ayarlanması
-Kongre katılımları ve dernek üyeliklerine destek
-ARGE desteği Başvuru yapacak adaylar cigdem.arslan@medistate.com.tr adresinden ve 0216 3314040 - 3587 numaralı telefondan iletişime geçebilirler.

444 44 13 Müşteri Temsilcisi
E-Bülten Üyeliği Güncel haberleri takip et
Sizi Dinliyoruz Her türlü görüş ve öneriniz
Başarılı
Başarıyla tamamlandı.
Uyarı
Bir uyarı ile karşılaşıldı.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; vel ante a orci tempus eleifend ut.