Organization Accredited by Joint Commission International
ONLINE RANDEVU

Sıkça Sorulan Sorular

Medistate Kavacık Hastanesi’nde işe alım süreci nasıldır?

Medistate Kavacık Hastanesi yeni personele ihtiyacı olduğunda web sitesinde yer alan “Açık pozisyonlar” bölümünde duyuracaktır. Buradaki açık pozisyonları takip ederek Medistate Kavacık Hastanesi’ndeki iş olanaklarını öğrenebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Medistate Kavacık Hastanesi’ne ulaşan başvurular; açık pozisyonun gerektirdiği nitelikler göz önünde bulundurularak değerlendirilmektedir. Pozisyonun kriterleri ile nitelikleriniz örtüşüyor ise İnsan Kaynakları Departmanı sizinle bağlantıya geçecek ve bir mülakata davet edecektir.

Başvurular arasından Medistate Kavacık Hastanesi kriterlerine ve açık iş pozisyonlarına uygun olan adaylar, başvurdukları pozisyona göre önce İnsan Kaynakları Departmanı tarafından değerlendirilir; bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar.

Başvurular gizlilik esasına sadık kalınarak değerlendirilir ve saklanır.

Medistate Kavacık Hastanesi’nde Part-time çalışma imkanı var mıdır?

Medistate Kavacık Hastanesi’nin tıbbi ve idari bölümleri başta olmak üzere çeşitli kadrolarında zaman zaman part-time çalışma imkanı sağlanmaktadır.

Medistate Kavacık Hastanesi’nde staj imkanı mümkün müdür?

Staj dönemlerinde başta medikal bölümler olmak üzere hemen hemen her bölümde Medistate Kavacık Hastanesi stajyer kabul etmektedir.

Medistate Kavacık Hastanesi’ne iş başvurusunda nasıl bulunabilirim?

Medistate Kavacık Hastanesi web sitesinden, bizzat Hastane’nin İnsan Kaynakları Departmanına başvurarak veya anlaşmalı olduğumuz İnsan Kaynakları web sitelerinden temin edebileceğiniz “İş başvuru formu”nu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.