Sıkça Sorulan Sorular

Medistate Kavacık Hastanesi yeni personele ihtiyacı olduğunda web sitesinde yer alan “Açık pozisyonlar” bölümünde duyuracaktır. Buradaki açık pozisyonları takip ederek Medistate Kavacık Hastanesi’ndeki iş olanaklarını öğrenebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Medistate Kavacık Hastanesi’ne ulaşan başvurular; açık pozisyonun gerektirdiği nitelikler göz önünde bulundurularak değerlendirilmektedir. Pozisyonun kriterleri ile nitelikleriniz örtüşüyor ise İnsan Kaynakları Departmanı sizinle bağlantıya geçecek ve bir mülakata davet edecektir.

Başvurular arasından Medistate Kavacık Hastanesi kriterlerine ve açık iş pozisyonlarına uygun olan adaylar, başvurdukları pozisyona göre önce İnsan Kaynakları Departmanı tarafından değerlendirilir; bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar.

Başvurular gizlilik esasına sadık kalınarak değerlendirilir ve saklanır.

Medistate Kavacık Hastanesi’nin tıbbi ve idari bölümleri başta olmak üzere çeşitli kadrolarında zaman zaman part-time çalışma imkanı sağlanmaktadır.

Staj dönemlerinde başta medikal bölümler olmak üzere hemen hemen her bölümde Medistate Kavacık Hastanesi stajyer kabul etmektedir.

Medistate Kavacık Hastanesi web sitesinden, bizzat Hastane’nin İnsan Kaynakları Departmanına başvurarak veya anlaşmalı olduğumuz İnsan Kaynakları web sitelerinden temin edebileceğiniz “İş başvuru formu”nu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

444 44 13 Müşteri Temsilcisi
E-Bülten Üyeliği Güncel haberleri takip et
Sizi Dinliyoruz Her türlü görüş ve öneriniz
Başarılı
Başarıyla tamamlandı.
Uyarı
Bir uyarı ile karşılaşıldı.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; vel ante a orci tempus eleifend ut.